خدمات پس از فروش

یکی از نقاط قوت شرکت دیزل موتور باختر تیم خدمات پس از فروش مجرب و کارآزموده می‌باشد.

اعضای این تیم پس از گزینش تخصصی از نظر مدرک تحصیلی، مهارت و تجربه فنی، در داخل و خارج از کشور تحت نظر مهندسان ارشد شرکت کوبوتا ژاپن دوره‌های آموزشی فنی و تخصصی ویژه را گذرانده و سپس نسبت به آموزش خریداران و کاربران اقدام می‌نمایند.

علاوه بر سرویس کاران فنی حاضر در هر نمایندگی در سراسر کشور، شرکت دیزل موتور باختر مفتخر به داشتن تیم سرویس کاران سیار جهت ارائه‌ی خدمات پس از فروش هرچه بهتر شبانه روزی بخصوص در فصل کار و علی‌الخصوص جهت کمباین برداشت ویژه برنج و نشاکارهای سوارشونده می‌باشد.

سیستم خدمات پس از فروش شرکت دیزل موتور باختر تحت لیسانس شرکت کوبوتا ژاپن و مطابق با استانداردهای بین‌المللی عمل نموده و در هر زمان و هر مکان لازم آماده‌ی تامین قطعات و ارائه‌ی خدمات تعمیراتی می‌باشد.

خدمات پس از فروش شرکت دیزل موتور باختر بلافاصله پس از خرید محصولات توسط مشتری با تحویل دستگاه، آموزش نصب و راه‌اندازی، ارائه‌ی سرویس‌های دوره‌ای مطابق با جداول زمان‌بندی کارکرد مندرج در دفترچه راهنمای هر دستگاه آغاز می‌شود و نهایتا در فصل کار و مطابق با درخواست مشتری جهت تامین قطعه و یا نصب و تعمیرات ادامه می‌یابد.

این شرکت دارای واحد خدمات پس از فروش یکپارچه‌ی کشوری می‌باشد که بصورت برخط به مشتریان و کشاورزان محترم خدمات شبانه‌روزی ارائه می‌نماید و ضمن آن خود را موظف و متعهد به ارائه‌ی خدمات گارانتی و وارانتی با بهترین کیفیت برای کلیه‌ی محصولات میداند.

بسیاری از این خدمات بصورت سیار و در فصل کار در زمین‌های کشاورزی صورت می‌گیرد.