درباره ما

شرکت دیزل موتور باختر با هدف بهبود و ارتقا سطح کیفی ماشین آلات در بخش مکانیزاسیون برنج کشور و همچنین ارتقا کسب و کار شالیکاران در سال 1388 توسط آقای امیرحسین محبوبی متین تاسیس و با مدیریت سهامداران، آقایان امیرحسین محبوبی متین و حمید محبوبی متین فعالیت خود را آغاز نمود.

نتیجه فعالیت‌های انجام شده ما و همکارانمان در طی سال‌های گذشته موجب ارتقا سطح مکانیزاسیون برنج کشور شده است ، دیزل موتور باختر از عمده تامین کنندگان ماشین آلات مکانیزاسیون برنج کشور می‌باشد و سهم عمده‌ای در ارتقا مکانیزاسیون برنج کشور را دارا می‌باشد که تا امروز موفق به ایجاد بیش از 35 نمایندگی برتر در حوزه‌های فروش محصولات و خدمات پس از فروش در سراسر کشور شده‌ایم.

شرکت دیزل موتور باختر افتخار این را دارد که در حوزه تولید ماشین آلات کشاورزی فعال گردیده است. واحد تولیدی این مجموعه واقع در شهرک صنعتی پرکاپشت شهرستان آستانه اشرفیه استان گیلان می‌باشد.

همچنین شبکه توزیع و خدمات پس از فروش شرکت با حذف واسطه‌های غیر ضروری و آمادگی تحویل دستگاه در هر زمان موجب کاهش هزینه‌ بهای تمام شده و ارائه ماشین آلات کشاورزی با قیمت مناسب به دست کشاورزان شده است.

شرکت دیزل موتور باختر از سال 2015 میلادی نماینده انحصاری کوبوتا ژاپن ( kubota.com) در ایران می‌باشد و همواره با دسترسی به نمایشگاه‌های مختلف بین‌المللی در داخل و خارج از کشور به روز بوده و با آموزش‌های لازم به شالیکاران و باغداران و با ارائه خدمات بموقع در حوزه مکانیزاسیون برنج و باغداری کشور پیشرو می‌باشد.